Przyprawy
Pieprz ziołowy białowieski

Pieprz ziołowy białowieski to perfekcyjna kompozycja przypraw. Oyginalny smak przyprawy to wynik połączenia ze sobą kilku składników. Idealne proporcje gorczycy, majeranku, kminku, kolendry, lubczyku, papryki oraz jałowca komponują wyjątkową mieszankę.

Uniwersalna kompozycja ziołowa doprawi każdy rodzaj niesłodkich potraw. Pieprz ziołowy białowieski cechuje się aromatycznym, świeżym i intensywnym zapachem. Smak podkreślony wachlarzem przypraw jest pikantny i mocny. Dzięki temu pieprz ziołowy jest wydajny i wystarczy niewielka ilość by nadać potrawie niepowtarzalny smak.

Mieszanka dobrze komponuje się z różnymi rodzajami mięsa. Pasuje do kotletów mielonych, steków, ryb, dziczyzny oraz drobiu. Sprawdza się także jako marynata. Równie dobrze wzbogaci smak zup i sałatek warzywnych.

W skład pieprzu ziołowego wchodzą naturalne przyprawy niezawierające glutaminianu sodu. Jest to produkt wolny od wszelkich chemicznych „ulepszaczy”. Pieprz ziołowy białowieski skomponowany jest wyłącznie z naturalnych składników. Starannie selekcjonowane przyprawy trafiają do hermetycznie zamkniętego słoika. Dzięki temu mieszanka zachowuje wszystko ze swoich walorów aromatycznych i smakowych.

Inne produkty z tej kategorii