O nas
Zapraszamy do rozsmakowania się w przysmakach „Z Podlaskiej Spiżarni"

Produkty Z Podlaskiej Spiżarni inspirowane są legendarnym smakiem tego regionu Polski. Nawiązują do wielokulturowości i bogatych kulinarnych tradycji. Nasza marka jest gwarantem jakości, o którą coraz trudniej w masowym przemyśle spożywczym.

 

Wybierając produkty pod markę premium Z Podlaskiej Spiżarni decydujemy się na sprawdzonych wytwórców – często manufakturowych, którzy dbają o każdy etap produkcji i korzystają z najlepszych surowców. Podlaska Spiżarnia to powrót do smaków sprzed lat i odpowiedz na aktualne potrzeby rynku oraz świadomego konsumenta. Doskonałe wyroby wędliniarskie, miody z podlaskich pasiek, chrupiące pieczywo, przetwory owocowo-warzywne, pyzy, zupy warzywne bez konserwantów, śmietankowe masło, słodkie wypieki oraz wiele innych wyrobów – to wszystko znajdziecie pod jedną marką.

 

Podlasie kojarzy się z dobrym smakiem, który odkrywamy przed Wami na nowo. Zadbaliśmy więc o ciekawą oprawę – produkty są oznaczone logo z fotografią przedwojennego białostockiego rynku, na którym przenikały się smaki żydowskie, białoruskie, tatarskie, polskie i innych nacji.  Naszą marką chcemy przywołać czasy, kiedy jedzenie smakowało wybornie.

 

Marka Z Podlaskiej Spiżarni jest obecna na rynku od połowy 2012 roku. Początkowo była dostępna w ponad 20 sklepach i oferowała głównie wysokiej jakości wędliny. Ta kategoria produktowa jest cały czas największa i liczy blisko 30 indeksów. Aktualnie w portfolio Z Podlaskiej Spiżarni jest natomiast już blisko 100 pozycji. Pod marką funkcjonują też wysokoprocentowe trunki. W 2022 roku marka premium Grupy Chorten świętuje 10-lecie.

 

Produkty Z Podlaskiej Spiżarni są dostępne w wybranych sklepach Chorten.