O nas
Zapraszamy do rozsmakowania się w przysmakach „Z Podlaskiej Spiżarni"

 

Produkty Z Podlaskiej Spiżarni inspirowane są legendarnym smakiem tego regionu Polski. Nawiązują do wielokulturowości i bogatych kulinarnych tradycji. Nasza marka jest gwarantem jakości, o którą coraz trudniej w masowym przemyśle spożywczym.

 

Wybierając produkty pod markę premium Z Podlaskiej Spiżarni decydujemy się na sprawdzonych wytwórców – często manufakturowych, którzy dbają o każdy etap produkcji i korzystają z najlepszych surowców. Podlaska Spiżarnia to powrót do smaków sprzed lat i odpowiedz na aktualne potrzeby rynku oraz świadomego konsumenta. Doskonałe wyroby wędliniarskie, produkty ekologiczne, miody z podlaskich pasiek, chrupiące pieczywo, najlepszej jakości mąki, kiszone ogórki i kapustę, słodkie wypieki oraz wiele innych wyrobów – to wszystko znajdziecie pod jedną marką.

 

Podlasie kojarzy się z dobrym smakiem, który chcemy przed Wami na nowo odkrywać. Zadbaliśmy więc o ciekawą oprawę – produkty są oznaczone logo z fotografią przedwojennego białostockiego rynku, na którym przenikały się smaki żydowskie, białoruskie, tatarskie, polskie i innych nacji.  Naszą marką chcemy przywołać czasy, kiedy jedzenie smakowało wybornie.

Produktów Z Podlaskiej Spiżarni szukajcie w sklepach Chorten.