O nas
Zapraszamy Państwa do rozsmakowania się w wyśmienitych
i jedynych w swoim rodzaju przysmakach
„Z Podlaskiej Spiżarni" .

W Podlaskie Spiżarni odnajdziecie Państwo takie smaki, jakie pamiętacie z przeszłości, gdy u babci z pieca unosił się intensywny zapach świeżego chleba i swojskiej kiełbaski. Specjały, które opuszczały ówczesną kuchnię należały do najbardziej wyśmienitych. Wciąż poszukujemy dokładnie takiego smaku i zapachu!

Stworzyliśmy dla Państwa propozycję artykułów pod marką „Z Podlaskiej Spiżarni”, aby dziś, w świecie zdominowanym przez konserwanty, mieli Państwo sposobność wrócić do przeszłości – przypomnieć sobie ten smak i ten zapach! Spośród wielu firm wybraliśmy tylko najlepsze, wykazujące wieloletnie doświadczenie w produkowaniu wysokiej jakości podlaskich produktów.

Nasze produkty posiadają krótką charakterystykę procesu ich powstawania. Postanowiliśmy zjednoczyć najlepsze produkty pod jedną wspólną markę, pokazać Państwu, że  jak wybornie smakuje Podlasie. W ofercie „Z Podlaskiej Spiżarni” znajdziecie m.in.: wyroby mięsne i wędliny, miody z podlaskich pasiek, grzyby z puszczy, konfitury z owoców lasu. Zadbaliśmy też o nietuzinkową oprawę – nasze logo, z białostockim, przedwojennym rynkiem w tle przypomina czasy, w których wszystko było naturalne.